31 lipca 2014

Yves Rocher, Jardins du Monde (Żele pod prysznic)

Jardins du Monde Pomarańcza z Florydy i Owoc granatu z Hiszpanii

Dziś zaprezentuje żele pod prysznic  Yves Rocher z serii Jardins du Monde. Przetestowałam już kilka wersji zapachowych i myślę, że każdy może znaleść wśród nich coś dla siebie. Do wyboru mamy różnego rodzaju zapachy roślinne zamknięte w zgrabnych pojemniczkach o pojemności 200 ml. Opakowania cieszy oko, dobrze leża w ręce i wygodnie się otwiera. Jednak produkt jest dość rzadki i bardzo łatwo wylać na rękę zbyt dużą jego ilość. Cena bez promocji to 8,90 zł, niestety częste wylewanie się produktu w zbyt dużej ilości powoduje jego szybsze zużywanie, przez co staje się dość drogi.

Skład 

Żele mają podobny skład, w którym niestety znajdziemy Ammonium Lauryl Sulfate na drugim miejscu. Pomimo tego żel jest dość delikatny i nie zauważyłam żeby przesuszył moją skórę, może to zasługa soku z aloesu, który się w nim znajduje. Żel dobrze się pieni i skutecznie myje ciało z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Największą jednak zaletą Jardins du Monde jest ich piękne zapach, mnie oczarował owoc granatu z Hiszpanii, którego wręcz nie potrafiłam odłożyć z powrotem na półkę. Dla siebie wybieram zawsze te słodsze zapachy, za to mojemu partnerowi podrzucam te bardziej orzeźwiające wersje.
Owoc granatu z Hiszpanii

Podsumowując Jardins du Monde to kolorowe opakowania cieszące oko oraz piękne zapachy, które z pewnością umilą czas spędzony pod prysznicem. Warto zakupić je w różnego rodzaju promocjach, które oferuje Yves Rocher.
Yves Rocher, Jardins du Monde

Lubicie Yves Rocher?

2 komentarze:

  1. Nic nie miałam z Yves Rocher, ale jak już bym miała coś kupić to chyba coś do makijażu :)

    OdpowiedzUsuń