31 stycznia 2015

Winter Nails

zimowe paznokcie
Ados Trendy Colours nr 831

Adekwatnie do pogody na moich paznokciach zagościł zimowy kolor. Śnieżną biel przełamałam brokatowym lakierem z Ados Trendy Colors nr 831. Lubię wszelkie kropki i lakiery brokatowe z Ados, ą tanie i dają ciekawy efekt. Parę miesięcy temu prezentowałam na blogu kropki własnie z tej firmy (klik). Paznokcie na zdjęciu są przedłużone i utwardzone jedwabiem ale o tym napiszę jeszcze oddzielny post :)
Czasami warto zaszaleć i wyczarować na paznokciach coś innego niż zawsze, Lakiery brokatowe pozwalają ożywić każdy manicure i nie wymagają dużo pracy jak zdobienia pędzelkiem czy stemple.

white nails

biały manicure


Wiem, że zmywanie takiego lakieru przysparza wiele kłopotów i potrafi nieźle denerwować. Zdecydowanie lepiej zmywa się lakiery brokatowe gdy pod nimi mamy jakiś zwykły lakier, najlepiej ze dwie warstwy. Wacik kosmetyczny lub kawałek waty nasączamy obficie zmywaczem, a następnie przykładamy do pomalowanego paznokcia i trzymamy przez chwilę zanim zatrzemy trzeć. W ten sposób powinno się zmywać wszystkie lakiery do paznokci.

glitter varnish

Używacie lakierów z brokatem czy jednak wolicie zwykłe emalie? A może macie swoje sposoby na szybsze zmywanie lakieru z drobinkami?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz